سازندگان کاردانو (ADA) اولین کیف پول سبک پلتفرم را راه اندازی کردند

Cardano4persian 1 day ago Report
Telegram LinkedIn
cardano wallet

لاس Lace نام کیف پول سبک جدیدی می باشد که توسط تیم توسعه کاردانو( Input Output) طراحی و راه اندازی می شود. با توجه به اطمینان سازندگان که اعلام کردند. کیف پول جدید به کاربران امکانات ذخیره، کنترل و مدیریت دارایی های رمزارزخود از جمله NFT ها را در یک مکان و بدون نیاز به هیچ راه حل دیگری ارائه می دهد. ویزگی های کیف پول سبک کاردانو چیست؟

ویژگی ها

ویژگی های کیف پول Lace همچنین شامل قابلیت همکاری و توانایی استفاده از اکوسیستم های مختلف بلاک چین، نه تنها خود کاردانو است. این مکانیسم با کمک راه حل های زنجیره جانبی ازگروه توسعه کاردانو (Input Output Global) اجرا شد. در ابتدا، توسعه دهندگان تلاش های خود را بر ایجاد قابلیت همکاری بین شبکه های کاردانو و اتریوم متمرکز کردند. در حال حاضر،این نوآوری در حالت آزمایشی است. به محض پایان آزمایش، سازندگان شروع به پیاده سازی سایر زنجیره های جانبی و اتصال همه بلاک چین های دیگر می کنند. هدف نهایی، طبق بیانیه مطبوعاتی این سازندگان، تبدیل Lace به یک کیف پول تمام عیار “یک مرحله ای” است.
تیم Input Output نیز به طراحی کیف پول توجه ویژه ای داشت. انها ادعا کردند این کیف پول به گونه ای طراحی شده که هم برای یک تازه وارد و هم برای یک کاربر باتجربه به همان اندازه قابل درک می باشد. انها خاطر نشان کردند که بدون اصطلاحات تخصصی دنیای رمزنگاری و مملو از آموزش های فراوان، باید بتواند قدرت فضای وب 3 را برای همه باز کند. این ماموریت باید توسط یک فروشگاه برنامه غیرمتمرکز رایگان، که امکاناتی هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران عادی دارد، کمک کند. کاربران نهایی همچنین می توانند به دنیای بی حد و حصر dApps در کاردانو دسترسی داشته باشند. جایگزینی برای برنامه های iOS و Android که بار تمرکز شرکت را به دوش می کشند.

cardano-wallet-8

هاسکینسون چه گفت؟

چارلز هاسکینسون، رئیس Input Ouput و یک کارآفرین مشهور رمزارز، در اظهار نظر در مورد انتشار، گفت که جهان به کیف پول سبک دیگری نیاز ندارد. به همین دلیل است که Lace، قادر به جایگزینی تمام راه حل های دیگر و متحد کردن تمام web3 در یک مکان، ایجاد شد.

منبع:

https://u.today/cardano-ada-builders-launch-platforms-first-light-wallet

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # ویزگی های کیف پول سبک کاردانو چیست؟

Original Source: https://www.cardano4persian.com/?p=1705

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Cardano4persian