Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

07/04/2022

·

297 views


داده ها نشان می دهد که فعالیت‌های توسعه کاردانو از دیگر رمزارزهای بزرگ پیشی گرفته است

داده ها نشان می دهد که فعالیت‌های توسعه کاردانو از دیگر رمزارزهای بزرگ پیشی گرفته است طبق داده‌های شرکت تحلیل Santiment کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه در حال حاضر بوده است. حتی در بحبوحه رکود گسترده...

داده ها نشان می دهد که فعالیت‌های توسعه کاردانو از دیگر رمزارزهای بزرگ پیشی گرفته است

کاردانو در 30 روزی که گذشت شاهد پیشی گرفتن فعالیت توسعه خود از سایر ارزهای دیجیتال اصلی باشد. زیرا قیمت اکثر دارایی های برتر در فضای ارزهای دیجیتال افت کرده است. و فقط اداتوانسته تا سطح نیم دلار را حفظ کند. کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه در بین رمز ارزها شد.
بر اساس داده‌های شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال سانتیمنت( فعالیت توسعه کاردانو که «تعداد رویدادهای گیت هاب که این سازمان پروژه ایجاد کرده است.) را ردیابی می‌کند. کاردانو توانسته از سایر رمزارزهای اصلی مانند اتریوم وسولانا پیشی بگیرد.

10 پروژه برتر بر اساس فعالیت های توسعه در 30 روز گذشته

با توجه به اصولی مانند فعالیت های توسعه، پروژه های بسیار خوبی با ارزش بازار متوسط وجود دارد. Ben GCrypto بیست و هفتم ژوئن 2022

در کنار کاردانو، پولکادات و کوساما قرار گرفتند و پس از آن Flow و فایلکوین قرار گرفتند. از دیگر پروژه های برتر در زمینه فعالیت های توسعه می توان به پلتفرم اینترنت اشیا IOTA و متاورس دسنترالند اشاره کرد.


با نگاهی به فید داده های سانتیمنت این نکته قابل توجه خواهد بود ! که سایر ارزهای دیجیتال پیشرومانند بیت کوین و بی ان بی از نظر فعالیت توسعه بسیار عقب تر از دارایی های رمزنگاری برتر هستند. به طوری که بیتکوین دارای امتیاز فعالیت توسعه 79 و بی ان بی 0.2 است.

Santiment

سانتیمنت رویدادهای توسعه را به جای صرفاً تعهدات گیت هاب دنبال می‌کند. زیرا طبق گفته این شرکت روش‌شناسی آن با موفقیت از دام‌های خاص جلوگیری می‌کند. که برای مثال شامل پروژه‌هایی است که دیگران را وادار به «وارث» تعهدات و مشارکت‌های آنها می‌کند.
فعالیت‌های توسعه‌ای کاردانو در آستانه راه‌اندازی هارد فورک واسیل است که انتظار می‌رود «بهبود عملکرد عظیم» را در شبکه ارز دیجیتال ارائه دهد. هارد فورکی یک ارتقاء بزرگ است که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) می شود.

فورک واسیل قبلاً شاهد عملکرد بهتر ادا از بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بوده است. حتی در بحبوحه رکود گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال که با فروپاشی اکوسیستم تررا تشدید می باشد.

صحبت های چارلز

همان طور که قبلا گزارش کردیم خالق کاردانو، چارلز هاسکینسون، فاش کرد که واسیل تا اواخر جولای به دلیل فروپاشی تررا به تعویق افتاد. زیرا تیم تصمیم گرفت بیشتر محتاط باشد.
هاسکینسون خاطرنشان کرد که تیم توسعه کاردانو تصمیم گرفتند قبل از ارسال هارد فورک واسیل پس از فروپاشی اکوسیستم تررااحتیاط کنند. و خاطرنشان کرد که او “به بسیاری از مهندسان دستور داد که بگویند ما احتمالاً باید سه بار اندازه گیری کنیم و یک بار با توجه به ماهیت آن برش دهیم.

کدهای اماده

همچنین او ادامه داد کدها برای انجام هارد فورک کار می کنند. به این معنی که «شما احتمالاً می‌توانید سوئیچ را باز کنید و با آن کنار بیایید»، اما کاردانو تصمیم گرفت آزمایش‌های بیشتری را به مجموعه Plutus، پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو اضافه کند و «بالاتر و فراتر از آن عمل کند». کاری که ما معمولاً برای هارد فورک انجام می دهیم.”

منبع:

https://www.cryptoglobe.com/latest/2022/06/cardano-ada-sees-development-activity-surpass-that-of-other-major-cryptos-data-shows/

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود. قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # کاردانو برترین پروژه بر اساس فعالیت های توسعه

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1751...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

323 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X