Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

06/23/2022

·

266 views


توسعه دهندگان کاردانو هارد فورک واسیل را یک ماه به تاخیر انداختند!

توسعه دهندگان کاردانو هارد فورک واسیل را یک ماه به تاخیر انداختند! هارد فورک واسیل بزرگترین ارتقاء کاردانو از زمان هاردفورک آلونزو از سپتامبر است که سرانجام قراردادهای هوشمند را در شبکه فعال کرد. این آخرین ارتقاء قرار است...

توسعه دهندگان کاردانو هارد فورک واسیل را یک ماه به تاخیر انداختند!
cardano

شرکت مهندسی بلاک چین که در پشت شبکه کاردانو قرار دارد(IOHK). «اخبار ناامیدکننده‌ای» را منتشر کرده است. آنها از تاخیر یک ماهه برای ارتقای واسیل خبر داده اند. ارتقاءواسیل هفته آخر جولای شد؟
چارلز هاسکینسون یکی از بنیانگذاران کاردانو: ارتقاءواسیل قرار است بهبود عملکرد گسترده ای را برای کاردانو و قابلیت های قرارداد هوشمند آن ارائه دهد.قرار بود در 29 ژوئن انجام شود. اما آخرین تخمین برای هفته آخر جولای می باشد.

بسیار نزدیک

نایجل همسلی، رئیس تحویل و پروژه IOHK در یک پست وبلاگی در 20 ژوئن خاطرنشان کرد که تیم اصلی Input Output Global (IOG) که روی ارتقاء کار می کند “بسیار به نهایی کردن کار اصلی نزدیک است” اما هنوز هفت اشکال وجود دارد که برجسته هستند و نیاز دارند. کار وی افزود که هیچ یک از آنها به عنوان “شدید” طبقه بندی نمی شوند.
کار بر روی واسیل پیچیده ترین برنامه توسعه و ادغام تا به امروز بوده است. از چندین زاویه. این یک فرآیند چالش برانگیز است که نه تنها به کار قابل توجهی از تیم های اصلی نیاز دارد. بلکه به هماهنگی نزدیک در سراسر اکوسیستم نیاز دارد.
در نتیجه، بنیاد کاردانو – سازمان غیرانتفاعی که بر توسعه کاردانو نظارت دارد – و تیم IOG موافقت کردند که ارسال هارد فورک Vasil به شبکه آزمایشی کاردانو را از 20 ژوئن تا 29 ژوئن به تعویق بیندازند.
هنگامی که شبکه آزمایشی هارد فورک شد، توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانائو (dApps) و اپراتورهای سهام استخر تقریباً چهار هفته فرصت خواهند داشت تا «هر گونه کار یکپارچه سازی و آزمایش مورد نیاز را انجام دهند» قبل از اینکه هارد فورک Vasil در شبکه اصلی راه اندازی شود.

اواخر جولای:

این فقط معقول است و نباید عجله کرد. بنابراین، فرض کاری اکنون باید یک هارد فورک اصلی کاردانو باشد که در هفته آخر جولای رخ می دهد.

ما می دانیم که این خبر برای برخی ناامید کننده خواهد بود. با این حال، ما برای اطمینان از اینکه این استقرار را به درستی انجام می دهیم، احتیاط زیادی می کنیم.
هارد فورک واسیل بزرگترین ارتقاء کاردانو از زمان هاردفورک آلونزو از سپتامبر است که سرانجام قراردادهای هوشمند را در شبکه فعال کرد. این آخرین ارتقاء قرار است چهار بهبود شبکه با نام‌های CIP31، CIP32، CIP33 و CIP40 را معرفی کند.
این ارتقاها برای کاهش حجم تراکنش ها طراحی شده اند. بنابراین توان عملیاتی شبکه را افزایش خواهد داد و کارمزد تراکنش ها در شبکه را کاهش می دهد.
کاردانو یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام است که هدف آن ارائه رقابت برای اتریوم به عنوان یک شبکه قرارداد هوشمند با کارمزد کمتر است. در حال حاضر از نظر ارزش بازار با حدود 16 میلیارد دلار در بین تمام دارایی های کریپتو در رتبه هفتم قرار دارد.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/disappointing-cardano-devs-delay-vasil-hard-fork-by-a-month

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # ارتقاءواسیل هفته آخر جولای شد؟

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1703...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

315 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X