تحلیل‌گر مطرح: کاردانو فاصله‌ای با کف قیمت خود ندارد

1 month ago    161 views
Telegram LinkedIn
AFRIXX - An African generative NFT project

یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار ارزهای دیجیتال گفته است کاردانو فاصله‌ای با کف قیمتی خود ندارد و در ادامه هم احتمالاً روند صعودی خود را تا رسیدن به اوج تاریخی دنبال خواهد کرد.

به گزارش دیلی هودل، مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، از تحلیل‌گران مطرح بازار ارز دیجیتال، در جدیدترین قسمت از برنامه یوتیوبی خود به نقاط احتمالی مناسب برای ورود به بازار کاردانو اشاره کرده و گفته است که این ارز دیجیتال فاصله‌ای با کف قیمتی خود ندارد.

ون دپوپ گفته است:

اگر قصد دارید در این مقطع کاردانو بخرید، فکر می‌کنم ‌باید به‌شکلی همه‌جانبه این محدوده را زیر نظر داشته باشید، جهش در ناحیه ۲.۴۵ دلار [اتفاق می‌افتد] و اگر هم قیمت تا ۱.۷۵ کاهش پیدا کند، نقطه [مناسبی] برای ورود است.

در لحظه نگارش این گزارش هر واحد کاردانو با قیمتی حدود ۲.۲۴ دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر مطرح انتظار دارد که کاردانو به روند صعودی خود ادامه دهد و به اوج تاریخی خود در ۳.۱۰ دلار برسد.

او می‌گوید:

پس در این نقطه منتظر چه هستیم؟ فرض بر این است که قیمت کمی عقب‌نشینی می‌کند تا [در ادامه] به اوج تاریخی خود برسد، درست مانند اتفاقی که در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۹۹) شاهد آن بودیم. در آن زمان قبل از اینکه شتاب صعودی قیمت افزایش یابد و کاردانو به اوج تاریخی خود برسد، قیمت عقب‌نشینی کرده بود.

ون دپوپ با اشاره به وضعیت بازار «کاردانو/ بیت کوین» توضیح می‌دهد که قیمت در بازار این جفت‌ارز چگونه روند صعودی خود را دوباره از سر می‌گیرد.

این تحلیل‌گر مطرح گفته است:

[اکنون] در حال تشکیل سقف‌های نزولی و کف‌های نزولی هستیم و اگر بتوانیم از ۰.۰۰۰۰۴۶۴ بیت کوین (۲.۵۰ دلار) عبور کنیم، در سطحی قرار می‌گیریم که باید آن را زیر نظر داشته باشید و در ادامه هم با موج صعودی جدیدی مواجه خواهیم شد.

ون دپوپ می‌گوید اگر خریداران نتواند از سطح ۰.۰۰۰۰۴۶۴ بیت کوین عبور کنند، قیمت در بازار این جفت‌ارز می‌تواند تا ۰.۰۰۰۰۳۷۸۵ بیت کوین (۲.۰۴ دلار) و یا حتی ۰.۰۰۰۰۳۲ بیت کوین (۱.۷۲ دلار) هم کاهش یابد.

اطلس ارزدیجیتال

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed SaleBUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in ARZ Digital
ADACASH - Earn passive income.