Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

06/29/2022

·

273 views


Сardano’nun AdaSwap’ı Açık Testnet’te Yayınlanıyor

Cardano (ADA) DeFi ekosistemi için çok önemli bir altyapı hizmeti olan AdaSwap, Web3 meraklılarını hizmeti test etmeye davet ediyor. Cardano (ADA) üzerinde merkeziyetsiz finans uygulamaları oluşturmaya yönelik platform AdaSwap’ın test ağı lansmanı, PoS ağındaki Web3...

Сardano’nun AdaSwap’ı Açık Testnet’te Yayınlanıyor

Cardano (ADA) DeFi ekosistemi için çok önemli bir altyapı hizmeti olan AdaSwap, Web3 meraklılarını hizmeti test etmeye davet ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano (ADA) üzerinde merkeziyetsiz finans uygulamaları oluşturmaya yönelik platform AdaSwap’ın test ağı lansmanı, PoS ağındaki Web3 işletmeleri için yeni fırsatların kilidini açmaya hazırlanıyor. AdaSwap tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, araçlar artık herkese açık testnet’te mevcut. Protokol, Cardano (ADA) ekosisteminin ilk merkeziyetsiz kripto para borsalarından (DEX’ler) birini destekliyor.

AdaSwap aynı zamanda Cardano (ADA) blok zinciri için Layer 2 çözüm olan Milkomeda’nın üzerine inşa edilmiş ilk merkeziyetsiz uygulama ekosistemidir. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan AdaSwap CEO’su Itai Levi, şu ifadeleri kullandı:

“Milkomeda üzerinde devreye sokma Adaswap’ın hızlı bir şekilde devreye alınmasına ve Cardano için DEX yerel varlıklarımıza yıldırım hızında kullanılabilirlik getirmesine olanak sağladı. Topluluğumuzun bu yeni fırsatları keşfetmesini ve Cardano DeFi ekosistemine yeni bir likidite dalgası getirmesini bekliyoruz. Ayrıca Milkomeda’nın sunacağı blok zinciri birlikte çalışabilirlik avantajlarını da sabırsızlıkla bekliyoruz.”

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/%D1%81ardanonu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor
Coinkolik
Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

11/21/2022

·

78 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X